Aktualności19 grudnia 2016

Ergo Hestia odznaczona „Złotym Zderzakiem”

Ergo Hestia kolejny raz znalazła się na podium konkursu „Złoty Zderzak”.  To już czwarty raz kiedy sopocki ubezpieczyciel zajmuje miejsce w pierwszej trójce tego rankingu. Nagrody „Złotego Zderzaka” przyznawane są przez Polską Izbę Motoryzacji na podstawie wyników ogólnopolskiego badania satysfakcji serwisów samochodowych ze współpracy z zakładami ubezpieczeń. Wyróżnienia zostały wręczone podczas XI Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych.

Jak powiedział Gazecie Ubezpieczeniowej Mirosław Krzewiński, zastępca dyrektora Biura Likwidacji Szkód Ergo Hestii, nagroda ta potwierdza konsekwencję w utrzymywaniu najwyższego poziomu ochrony. Ponadto miejsce na podium jest dla ubezpieczyciela wyrazem uznania właścicieli warsztatów samochodowych, którzy likwidują szkody klientów. Jak się okazuje dziś już co piąty klient Ergo Hestii w momencie zgłoszenia szkody od razu dostaje informacje o wypłacie odszkodowania, a co trzeci poszkodowany, którego odwiedzają przedstawiciele TU otrzymuje taką decyzję o podczas ich wizyty. Jak podaje sam ubezpieczyciel, taki system znacznie skraca czas i ułatwia procedury, co pozwala klientom na szybszą naprawę pojazdu.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę