Aktualności1 lipca 2019

Extel Survey 2019: Wyróżnienie dla PZU

PZU SA został wyróżniony za relacje inwestorskie w Polsce w prestiżowym badaniu Extel Survey 2019, zajmując trzecie miejsce wśród badanych firm i będąc najlepszą pod tym względem instytucją finansową w pierwszej trójce rankingu.

Prezes PZU, Paweł Surówka, zajął drugie miejsce w kategorii najlepszego prezesa w obszarze IR, również jako jedyny przedstawiciel instytucji finansowej w najlepszej trójce tej kategorii rankingu.

Grupa PZU została oceniona jako najlepsza pod względem jakości relacji inwestorskich instytucja finansowa w Polsce. Według przedstawicieli PZU cała strategia firmy koncentruje się na budowaniu wartości spółki dla akcjonariuszy, klientów i pracowników, a istotnym elementem tworzenia tej wartości jest komunikacja, właśnie w obszarze relacji inwestorskich. Grupa PZU ma konsekwentnie przykładać olbrzymią wagę do transparentnej komunikacji ze wszystkimi uczestnikami rynku kapitałowego, bez względu na ich wielkość czy odgrywaną rolę.

W tegorocznej edycji badania wzięło udział ponad 14 tys. specjalistów zajmujących się rynkiem kapitałowym i relacjami inwestorskimi, reprezentujących 89 krajów. Łącznie oddano ponad 1,7 mln głosów, oceniając spółki i ich przedstawicieli w różnych kategoriach. Wszystkie dane wykorzystywane w tworzeniu rankingu zostały poddane zewnętrznemu audytowi, gwarantującemu ich wiarygodność i prawidłowość. Extel jest uważany za najbardziej reprezentatywny ranking relacji inwestorskich w całej Europie. Jest to jednocześnie największe tego typu badanie na świecie.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy