Aktualności22 kwietnia 2024

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia na kolejne lata Mecenasem Teatru 6.Piętro.  

Grupa MAK i Superpolisa mecenasem Teatru 6.Piętro

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia kontynuują współpracę z warszawskim Teatrem 6.piętro. Partnerstwo, które rozpoczęło się w 2017 roku i niezmiennie trwa od tego czasu, zostało przedłużone do 2028 roku. 

Ogromnie cenimy sobie działalność Teatru, z podziwem obserwujemy jak się rozwija i wdraża nowe inicjatywy, jak chociażby projekt promujący młodych polskich artystów Sztuka na 6. Szeroka i świetnie dobrana oferta kulturalna oraz profesjonalizm całej załogi Teatru poskutkowały tym, że nie wyobrażamy sobie innej możliwości jak dalej wspierać ich działania.” – podkreśla Andrzej Wasilewski, główny akcjonariusz i członek zarządu MAK Investments S.A., spółki holdingowej kontrolującej grupę podmiotów ubezpieczeniowych działających jako Grupa MAK.

Grupa MAK,  mecenas Teatru 6.piętro, należy do prestiżowego grona przedstawicieli świata biznesu, kultury i mediów, którzy patronują instytucji.

Dotychczas mamy za sobą 10 wspólnych premier, kolejna przed nami już w czerwcu. Od 2017 roku mieliśmy szanse zorganizować aż 30 koncertów i 30 wystaw oraz wernisaży, gościć na naszych spektaklach ponad 800 tys. widzów. Dzięki tej współpracy mieliśmy tez możliwość zorganizowania niezliczonej ilości projektów społecznych, edukacyjnych i kulturalnych w przestrzeni Teatru. Cieszymy się, że tę kulturotwórczą misję tworzymy i realizujemy razem, i że możemy wspólnie wchodzić na wyższy poziom teatru, a nawet na wyższy poziom kultury.”– mówi Michał Żebrowski, Dyrektor Naczelny Teatru 6.piętro. 

Trwająca współpraca ma na celu wsparcie kierowanego przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina przedsięwzięcia w dalszym, stałym rozwoju opartym o jak najwyższy poziom artystyczny znajdujących się w repertuarze spektakli. 

Założony w 2010 roku przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina Teatr 6.piętro od początku funkcjonowania cieszy się popularnością widzów. Wysoki poziom artystyczny spektakli zapewnia zaangażowanie w jego działalność czołowych aktorek, aktorów i reżyserów teatralnych. Prezentowane na scenie Teatru 6. piętro sztuki stawiają na obustronnie inspirujący dialog z widzami wokół uniwersalnych treści, zawartych w klasyce dawnego i współczesnego dramatu. Wśród pozycji repertuarowych teatru znajdują się obecnie m.in. „[Things We Do for] LOVE” „Miłość w Saybrook”, „Art”, “Bliżej”, „Edukując Ritę”, „Zagraj to jeszcze raz, Sam”, „Piękna Lucynda”, „Bóg mordu” czy już niedługo „Handlarze gumek”.

O Grupie MAK

MAK Ubezpieczenia to wiodąca spółka Grupy MAK, należąca do pierwszej trójki największych brokerów na polskim rynku, obsługującaponad 2000 klientów korporacyjnych, głównie w Polsce, ale także w Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Rumunii oraz STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, FST Management, TC Brokers, Versum Broker i Quatrobrokers. Spółki skupiają ponad 500 pracowników i współpracowników.

Superpolisa Ubezpieczenia opiera swoją działalność na ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich oraz za pośrednictwem niezależnych doradców. Pod szyldem Superpolisy działa obecnie ponad 350 oddziałów oraz ok. 4000 zewnętrznych agentów. W ofercie multiagencji znajduje się kilkaset produktów wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń działających na polskim rynku.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę