Aktualności8 sierpnia 2019

Komunikacja w 12 ratach UNIQA

W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów UNIQA wprowadziła możliwość rozłożenia płatności za ubezpieczenia komunikacyjne na 12 rat. Do tej pory posiadacze polis mogli uiścić opłatę jednorazowo lub rozłożyć ją na 2 lub 4 raty.

Na wdrożenie nowego rozwiązania pozwoliła podjęta niedawno współpraca UNIQI z fintechem hiPRO, który umożliwia wprowadzanie rozwiązań zastępujących raty oferowane przez ubezpieczyciela kredytem bankowym. Dzięki temu UNIQUA nie ponosi ryzyka kredytowego, a klient zyskuje wygodniejszą formę płatności za ubezpieczenia.               

Platforma hiPRO łączy portal sprzedażowy UNIQA z bankiem udzielającym kredytu. Klient otrzymuje kredyt w mniej niż minutę bez podpisywania dokumentów. Cały proces przebiega za pośrednictwem sieci, a umowa akceptowana jest kodem SMS. Klient wybierający płatność w 12 ratach ma porównywalną zwyżkę składki jak przy dwóch ratach, a przy tym jest ona niższa niż przy czterech ratach. Minimalna wartość kredytu to 400 zł, maksymalna – 6000 zł.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę