Aktualności6 maja 2019

Link4 z Laurem dla najlepszego cyfrowego ubezpieczyciela

Kapituła Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń uznało Link4 Najlepszym Cyfrowym Ubezpieczycielem 2018. Wręczenie nagrody odbyło się podczas gali Banking & Insurance Forum. Uzasadnieniem decyzji jest docenienie odważnego wdrażania nowych technologii na polskim rynku ubezpieczeniowym, dzięki którym możliwa jest zmiana podejścia i sposobu myślenia o ubezpieczeniach. Wzięto pod uwagę również wprowadzane przez Link4 innowacje, które umożliwiają budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Nagrodę w imieniu całej firmy odebrała Agnieszka Wrońska, prezes zarządu, która wzięła również udział w 13. Insurance Forum na temat analizy danych i machine learning w ubezpieczeniach.

Link4 sukcesywnie od dwóch lat wdraża innowacyjne rozwiązania, które opierają się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii nie tylko w wewnętrznych procesach, ale i w relacjach z klientem.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę