Link4 Mama – nowa marka dla rodziców

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 18.06.2018, w kategorii:

Link4 rozpoczął sprzedaż nowej linii dla przyszłych i obecnych rodziców. Oferta Link4 Mama – taką nazwę nosi nowa linia – to nowoczesne ubezpieczenia, będące odpowiedzią na obawy i wyzwania, z którymi muszą mierzyć się rodzice. Ofertę zbudowano w oparciu o ważne dla firmy wartości, takie jak otwartość, wzajemne wsparcie, poczucie wspólnoty czy dbałość o wartości rodzinne. Link4 Mama to pakiet produktów kierowanych zarówno do kobiet w ciąży, jak i rodziców, którzy już mają dzieci.

Nowa linia produktów z założenia ma pomóc kobietom przejść przez okres oczekiwania na dziecko i tuż po porodzie. W pakiecie Link4 Mama znajdziemy m.in. pomoc psychologa, położnej, dietetyka, prawnika. Ubezpieczenie zapewni organizację i pokrycie połowy kosztów wizyty u lekarza w przypadku, gdy mama nagle zachoruje lub ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Dzieci ubezpieczone są z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków zarówno w szkole, jak i na zajęciach pozaszkolnych czy na wakacjach.

W nowej ofercie rodzice mają do wyboru dwa rodzaje pakietów, z których mogą skorzystać w całości lub sprofilować je wedle własnych potrzeb. W pierwszej opcji – Link4 Mama – klienci mogą skorzystać z NNW Mama (suma ubezpieczenia do 50 tys. zł) oraz OC w życiu prywatnym, które obejmuje szkody wyrządzone osobom trzecim zarówno przez mamę, jak i przez dzieci.

Druga opcja to pakiet Link4 Dziecko, który można dowolnie skonstruować, włączając do niego dowolną liczbę produktów w ofercie. Należą do nich NNW Dziecko (suma ubezpieczenia do 100 tys. zł), obejmujące ochroną następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz przypadki wstrząśnienia mózgu, pneumokoków i sepsy, pakiet medyczny dla dziecka, w którym Link4 zapewnia organizację i pokrycie połowy kosztów wizyty u lekarzy różnych specjalizacji oraz Pakiet Assistance Szybka Pomoc.

Kampania wystartowała w Dzień Matki, 26 maja. Jej ambasadorką została Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012 i mama dwojga dzieci.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Promocja kwartału

Promocja kwartału

Wrocławska opłata OC bije rekordy

Wrocławska opłata OC bije rekordy

Młody kierowca, droga polisa

Młody kierowca, droga polisa