Aktualności30 grudnia 2019

Link4: Nowy projekt „Pokoloruj marzenia”

„Pokoloruj marzenia” to nowy program braci Collins, który powstał we współpracy z Link4. Projekt ma na celu wspieranie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

W 8-odcinkowym cyklu „Pokoloruj marzenia” słynni bracia pomagają potrzebującym rodzinom, których ze względu na trudną sytuację materialną nie stać na naprawę swoich aut. Podczas gdy bracia Collins pracują nad przywróceniem zniszczonych samochodów do stanu, który gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania, Link4 organizuje rodzinom auto zastępcze na czas naprawy, a po wszystkim ubezpiecza nowo wyremontowany pojazd.

Rafał i Grzegorz Collins, twórcy programu „Odjazdowe bryki braci Collins”, jako nastolatkowie wyjechali do Wielkiej Brytanii. Pracowali m.in. w kuchni i na budowie, ale dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało im się stworzyć międzynarodową firmę zajmującą się tuningiem aut. Obecnie do ich warsztatów w Londynie, Katarze i Warszawie swoje auta oddają największe gwiazdy muzyki, sportu, filmu oraz arabscy szejkowie. Przerabiają najdroższe auta świata, oklejają helikoptery i prywatne odrzutowce.

Premierowy film na YouTube wygenerował ponad 160 tys. odsłon. Każdy odcinek ma swoją premierę w piątki o godz. 19:00 na kanale braci Collins.

AW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 6 czerwca 2018

Aviva: Z polisą na mundial

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy