LINK4: Nowy dodatek do polis komunikacyjnych

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 29.01.2019, w kategorii:

W tym roku w ofercie Link4 znalazł się nowy produkt – „Pomoc po kradzieży”. W jego ramach ubezpieczyciel pokryje wszelkie koszty wynikające z utraty pojazdu do kwoty 2 tys. zł. Mogą z niego skorzystać kierowcy posiadający komunikacyjne ubezpieczenie OC lub pakiet OC+AC Link4.

Klient będzie mógł przeznaczyć świadczenie na różne wydatki związane z utratą auta, np. zakup rzeczy, które znajdowały się w skradzionym pojeździe, ale nie są objęte AC, wynajęcie auta zastępczego, przejazdy taksówkami czy rejestrację kolejnego pojazdu. Ubezpieczeni będą mogli również skorzystać ze specjalnej infolinii, czynnej całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Konsultanci ubezpieczyciela zaopiekują się tam klientem i udzielą mu m.in. wszelkich informacji dotyczących formalności, jakich musi dokonać po kradzieży pojazdu.

Produkt ma na celu zminimalizowanie skutków kradzieży auta, a co za tym idzie – dbałość o psychiczny komfort klientów, którzy z różnych względów nie posiadają pełnego ubezpieczenia OC. Wypłata świadczenia nie jest uzależniona od wypłaty odszkodowania z tytułu innych umów ubezpieczenia zawartych z Link4, bo nie jest jednoznaczna z akceptacją roszczeń wynikających z innych umów obejmujących swym zakresem kradzież pojazdu.

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Wykrywalność oszustw ubezpieczeniowych rośnie

Wykrywalność oszustw ubezpieczeniowych rośnie

Komunikacja w 12 ratach UNIQA

Komunikacja w 12 ratach UNIQA

Jak zaprezentować produkt, żeby klient go kupił?

Jak zaprezentować produkt, żeby klient go kupił?