Media o nas – październik 2019

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 30.10.2019, w kategorii:

Wśród tematów ważnych dla dziennikarzy w październiku znajduje się powrót studentów na uczelnie. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu wątkowi z ubezpieczeniowej perspektywy. Jak nam się to udało?

Na początku października opracowaliśmy informację prasową dotyczącą składek za obowiązkowe OC dla studentów. To w końcu liczna grupa młodych kierowców, którym nie jest łatwo znaleźć na rynku atrakcyjną ofertę. Nasze wyliczenia to potwierdziły. Wiek to jedno z kluczowych kryteriów stosowanych przez ubezpieczycieli. Ma on olbrzymi wpływ na ceny polisy. Tekst uzupełniliśmy o garść porad, m.in. opisaliśmy możliwość dodania współwłaściciela do dowodu rejestracyjnego oraz na twardych danych pokazaliśmy, jak bardzo opłaca się porównywać oferty.

Tak skonstruowaną ofertę przekazaliśmy dziennikarzom. Efekt? Ponad 50 publikacji w mediach branżowych, ogólnopolskich i lokalnych. Rzeczpospolita poświęciła na opisany przez nas temat całą stronę, zawitaliśmy na internetowe łamy Faktu, dotarliśmy z naszym komunikatem do każdego województwa i do tytułów ubezpieczeniowych. Dodatkowo Gazeta Finansowa opisała nasz wcześniejszych materiał dotyczący konsekwencji kar za brak OC.

Szczegółowa lista naszych ostatnich publikacji znajduje się poniżej.

 

Superpolisa w Prasie

Superpolisa w Internecie

 

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Grupa robocza Pracowniczych Planów Kapitałowych rozpoczęła prace

Grupa robocza Pracowniczych Planów Kapitałowych rozpoczęła prace

Mówi się w branży…

Mówi się w branży…

MÓWI SIĘ W BRANŻY

MÓWI SIĘ W BRANŻY