Aktualności30 października 2019

Media o nas – październik 2019

Wśród tematów ważnych dla dziennikarzy w październiku znajduje się powrót studentów na uczelnie. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu wątkowi z ubezpieczeniowej perspektywy. Jak nam się to udało?

Na początku października opracowaliśmy informację prasową dotyczącą składek za obowiązkowe OC dla studentów. To w końcu liczna grupa młodych kierowców, którym nie jest łatwo znaleźć na rynku atrakcyjną ofertę. Nasze wyliczenia to potwierdziły. Wiek to jedno z kluczowych kryteriów stosowanych przez ubezpieczycieli. Ma on olbrzymi wpływ na ceny polisy. Tekst uzupełniliśmy o garść porad, m.in. opisaliśmy możliwość dodania współwłaściciela do dowodu rejestracyjnego oraz na twardych danych pokazaliśmy, jak bardzo opłaca się porównywać oferty.

Tak skonstruowaną ofertę przekazaliśmy dziennikarzom. Efekt? Ponad 50 publikacji w mediach branżowych, ogólnopolskich i lokalnych. Rzeczpospolita poświęciła na opisany przez nas temat całą stronę, zawitaliśmy na internetowe łamy Faktu, dotarliśmy z naszym komunikatem do każdego województwa i do tytułów ubezpieczeniowych. Dodatkowo Gazeta Finansowa opisała nasz wcześniejszych materiał dotyczący konsekwencji kar za brak OC.

Szczegółowa lista naszych ostatnich publikacji znajduje się poniżej.

 

Superpolisa w Prasie

Superpolisa w Internecie

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę