Media o nas – sierpień 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 22.08.2017, w kategorii:

Sporo się wydarzyło w czasie ostatniego podsumowania naszej obecności w mediach. „Rzeczpospolita”, „Parkiet” i inne media branżowe cytowały wypowiedź naszego eksperta dotyczącą zmian, jakie niesie za sobą nowa ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. Dużym zainteresowaniem mediów – ogólnopolskich i regionalnych – cieszył się również przygotowany przez nas ranking cen OC we wszystkich stolicach województw.

W ostatnich tygodniach wypowiedź eksperta Superpolisy pojawiła się na łamach „Rzeczpospolitej” m.in. w kontekście projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Ten materiał został także opublikowany w biznesowo-giełdowym dzienniku „Parkiet” oraz w „Gazecie Ubezpieczeniowej”.

Ponadto, cyklicznie monitorowanie składek dla tych samych profili kierowców i samochodów pozwoliło nam zaobserwować, że choć ceny obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych się ustabilizowały, to nadal utrzymuje się podział na wyraźnie droższe i tańsze województwa. Przygotowany na podstawie kalkulacji ranking cen OC wzbudził silne zainteresowanie mediów – zarówno ogólnopolskich (m.in. Radio TOK FM i Radio Złote Przeboje), jak i lokalnych (Gazeta Wrocławska, Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki czy portale Tuwroclaw.com i Poranny.pl).

Poniżej, jak co miesiąc, kilka skanów oraz link do artykułów.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Mówi się w branży …

Mówi się w branży …

„Ubezpieczenia OC zapewne zdrożeją, ale obsługa ma być lepsza” – Gazeta Lubuska

„Ubezpieczenia OC zapewne zdrożeją, ale obsługa ma być lepsza” – Gazeta Lubuska

Projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) przyjęty

Projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) przyjęty