Strefa Agenta22 sierpnia 2017

Media o nas – sierpień 2017

Sporo się wydarzyło w czasie ostatniego podsumowania naszej obecności w mediach. „Rzeczpospolita”, „Parkiet” i inne media branżowe cytowały wypowiedź naszego eksperta dotyczącą zmian, jakie niesie za sobą nowa ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. Dużym zainteresowaniem mediów – ogólnopolskich i regionalnych – cieszył się również przygotowany przez nas ranking cen OC we wszystkich stolicach województw.

W ostatnich tygodniach wypowiedź eksperta Superpolisy pojawiła się na łamach „Rzeczpospolitej” m.in. w kontekście projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Ten materiał został także opublikowany w biznesowo-giełdowym dzienniku „Parkiet” oraz w „Gazecie Ubezpieczeniowej”.

Ponadto, cyklicznie monitorowanie składek dla tych samych profili kierowców i samochodów pozwoliło nam zaobserwować, że choć ceny obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych się ustabilizowały, to nadal utrzymuje się podział na wyraźnie droższe i tańsze województwa. Przygotowany na podstawie kalkulacji ranking cen OC wzbudził silne zainteresowanie mediów – zarówno ogólnopolskich (m.in. Radio TOK FM i Radio Złote Przeboje), jak i lokalnych (Gazeta Wrocławska, Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki czy portale Tuwroclaw.com i Poranny.pl).

Poniżej, jak co miesiąc, kilka skanów oraz link do artykułów.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę