Aktualności12 sierpnia 2019

Nowe warunki i nowe ryzyka PZU

20 lipca br. PZU wprowadziło nowe warunki ubezpieczenia PZU Dom. Dodano również wiele nowości w zakresie ochrony. Poniżej najważniejsze z nich:   

1.Ochrona przed wyłudzeniami – ochrona ruchomości przed skutkami wyłudzeń, np. gotówki lub biżuterii (np. „na wnuczka”, „na policjanta”). Nowe ubezpieczenie chroni osoby powyżej 65. roku życia, dzieci poniżej 13 lat i osoby częściowo lub całkowicie ubezwłasnowolnione, które mogą paść ofiarą oszustów podstępnie wyłudzających mienie.

2.Ochrona ruchomości dziecka w akademiku. W wariancie Od Wszystkich Ryzyk PZU chroni rzeczy dziecka, które się uczy i mieszka w akademiku. Ubezpieczeniem (m.in. od zalania, ognia, kradzieży z włamaniem czy rabunku na ulicy) objęty jest sprzęt sportowy, elektroniczny, a nawet ulubione ubrania.

3.Sprzęty w ogrodzie. Nowe ubezpieczenie ruchomości domowych PZU chroni rzeczy, które przechowywane są na ogrodzonej posesji, tarasie czy balkonie, w tym np. meble wypoczynkowe, huśtawki, trampoliny czy rowery. W wariancie Od Wszystkich Ryzyk PZU wypłaci również odszkodowanie za skradzione lub zniszczone rzeczy oraz za następstwa huraganu czy ognia.

4.Bezpieczeństwo na hulajnodze elektrycznej. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym PZU odpowiada za szkody wyrządzone przez ubezpieczonego w trakcie użytkowania, np. elektrycznej hulajnogi. Ochrona dostępna jest w pakiecie z ubezpieczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków.

5.PZU Dom zawiera również ubezpieczenie ochrony prawnej. Ubezpieczony może liczyć na pomoc prawnika w wielu sytuacjach, w tym np. w sprawach spadkowych. PZU pokryje koszty współpracy z adwokatem lub radcą prawnym.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 14 kwietnia 2016

Ubezpieczenie domu od pożaru

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy