Dla Mediów8 października 2015

OC i AC w nowo otwartym Domu Handlowym Supersam tańsze o kilkaset złotych!

Każdy kierowca z Katowic może zaoszczędzić na OC i AC przynajmniej kilkaset złotych. Wystarczy, że porówna ceny ponad 20-stu ubezpieczycieli w multiagencji Superpolisa.pl, która działa m.in. w nowo otwartym Domu Handlowym Supersam.

 

Dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu Superpolisa.pl w zaledwie kilka minut porównuje oferty wszystkich największych towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala to idealnie dopasować cenę i zakres ubezpieczenia pod swoje potrzeby i możliwości finansowe. W znalezieniu, wyborze i zakupie polisy pomaga profesjonalny doradca, który odpowiada na wszelkie pytania. Superpolisa.pl umożliwia zarówno zakup OC i AC, jak i wielu innych ubezpieczeń: turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia oraz życia. Ponad kilkadziesiąt produktów ubezpieczeniowych w ofercie porównywarki umożliwia elastyczne tworzenie pakietów i pozwala na zakup każdego rodzaju ochrony – zawsze w korzystnej cenie.

 

Wreszcie tanie OC!

Na przykładzie obowiązkowego OC na samochód najlepiej widać, ile przeciętny mieszkaniec Katowic może oszczędzić, jeżeli porówna ceny polis w multiagencji Superpolisa.pl. Zakładając, że ubezpieczenie kupuje 35-letni, zamieszkujący centrum mężczyzna, właściciel 7-letniej Toyoty Corolli o mocy 124 KM i pojemności 1.6 l, różnica pomiędzy najtańszym a najdroższym OC wyniesie ponad 800 zł. Tyle właśnie uda mu się zaoszczędzić! To dlatego, że ceny dla niego zaczynają się w Katowicach od 368 zł w jednym z towarzystw, a kończą aż na… 1175 zł w innym. Na infografice widać, że tak duże rozpiętości znajdzie każdy bez wyjątku kierowca. Warto przy tym pamiętać, że obowiązkowe OC jest u wszystkich ubezpieczycieli takie samo, dlatego głównym kryterium wyboru ochrony nie jest jej zakres, ale jak najniższa cena.

Infografika Superpolisa Katowice

 

Ubezpieczenia w Domu Handlowym Supersam

Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl mieści się na poziomie minus 1 Domu Handlowego Supersam, przy ul. Piotra Skargi 6. Doradcy multiagencji są dostępni bezpośrednio w punkcie sprzedaży, pod numerem telefonu 32 445 75 11 oraz e-mailem katowice3@superpolisa.efigence.com od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00 oraz w niedziele w godz. 10.00-20.00.

 

20151008_111229Superpolisa.pl to najdynamiczniej rozwijająca się sieć punktów ubezpieczeniowych w Polsce, która w całym kraju liczy już ponad 200 placówek.

Multiagencja gwarantuje dostęp w jednym miejscu i w zaledwie kilka minut do kilkudziesięciu produktów ponad 20-stu ubezpieczycieli – to oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Więcej informacji o multiagencji znajduje się na stronie www.superpolisa.pl.

 

Dom Handlowy Supersam powstał w miejscu zbudowanej w latach 30. minionego wieku hali targowej i ma nawiązywać do najlepszych tradycji handlowych. Obiekt został otwarty 8 października, a odwiedzający poza porównywarką ubezpieczeń Superpolisa.pl znajdą w nim również 75 innych punktów handlowo-usługowych.

 

Placówka w Domu Handlowym Supersam to kolejny oddział Superpolisa.pl zlokalizowany w jednym z katowickich centrów handlowych. Osoby zainteresowane wyborem jak najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej mogą odwiedzić również punkt multiagencji w Silesia City Center.

 

Zapraszamy!

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę