OC i AC w nowo otwartym Domu Handlowym Supersam tańsze o kilkaset złotych!

Trzeci oddział Superpolisa.pl w Katowicach mieści się w Domu Handlowym Supersam, przy ul. Piotra Skargi 6.

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 08.10.2015, w kategorii:

Każdy kierowca z Katowic może zaoszczędzić na OC i AC przynajmniej kilkaset złotych. Wystarczy, że porówna ceny ponad 20-stu ubezpieczycieli w multiagencji Superpolisa.pl, która działa m.in. w nowo otwartym Domu Handlowym Supersam.

 

Dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu Superpolisa.pl w zaledwie kilka minut porównuje oferty wszystkich największych towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala to idealnie dopasować cenę i zakres ubezpieczenia pod swoje potrzeby i możliwości finansowe. W znalezieniu, wyborze i zakupie polisy pomaga profesjonalny doradca, który odpowiada na wszelkie pytania. Superpolisa.pl umożliwia zarówno zakup OC i AC, jak i wielu innych ubezpieczeń: turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia oraz życia. Ponad kilkadziesiąt produktów ubezpieczeniowych w ofercie porównywarki umożliwia elastyczne tworzenie pakietów i pozwala na zakup każdego rodzaju ochrony – zawsze w korzystnej cenie.

 

Wreszcie tanie OC!

Na przykładzie obowiązkowego OC na samochód najlepiej widać, ile przeciętny mieszkaniec Katowic może oszczędzić, jeżeli porówna ceny polis w multiagencji Superpolisa.pl. Zakładając, że ubezpieczenie kupuje 35-letni, zamieszkujący centrum mężczyzna, właściciel 7-letniej Toyoty Corolli o mocy 124 KM i pojemności 1.6 l, różnica pomiędzy najtańszym a najdroższym OC wyniesie ponad 800 zł. Tyle właśnie uda mu się zaoszczędzić! To dlatego, że ceny dla niego zaczynają się w Katowicach od 368 zł w jednym z towarzystw, a kończą aż na… 1175 zł w innym. Na infografice widać, że tak duże rozpiętości znajdzie każdy bez wyjątku kierowca. Warto przy tym pamiętać, że obowiązkowe OC jest u wszystkich ubezpieczycieli takie samo, dlatego głównym kryterium wyboru ochrony nie jest jej zakres, ale jak najniższa cena.

Infografika Superpolisa Katowice

 

Ubezpieczenia w Domu Handlowym Supersam

Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl mieści się na poziomie minus 1 Domu Handlowego Supersam, przy ul. Piotra Skargi 6. Doradcy multiagencji są dostępni bezpośrednio w punkcie sprzedaży, pod numerem telefonu 32 445 75 11 oraz e-mailem katowice3@superpolisa.pl od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00 oraz w niedziele w godz. 10.00-20.00.

 

20151008_111229Superpolisa.pl to najdynamiczniej rozwijająca się sieć punktów ubezpieczeniowych w Polsce, która w całym kraju liczy już ponad 200 placówek.

Multiagencja gwarantuje dostęp w jednym miejscu i w zaledwie kilka minut do kilkudziesięciu produktów ponad 20-stu ubezpieczycieli – to oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Więcej informacji o multiagencji znajduje się na stronie www.superpolisa.pl.

 

Dom Handlowy Supersam powstał w miejscu zbudowanej w latach 30. minionego wieku hali targowej i ma nawiązywać do najlepszych tradycji handlowych. Obiekt został otwarty 8 października, a odwiedzający poza porównywarką ubezpieczeń Superpolisa.pl znajdą w nim również 75 innych punktów handlowo-usługowych.

 

Placówka w Domu Handlowym Supersam to kolejny oddział Superpolisa.pl zlokalizowany w jednym z katowickich centrów handlowych. Osoby zainteresowane wyborem jak najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej mogą odwiedzić również punkt multiagencji w Silesia City Center.

 

Zapraszamy!

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Wzrasta popularność prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych

Wzrasta popularność prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych

Niedługo zapłacimy więcej za OC

Niedługo zapłacimy więcej za OC

Skargi do Rzecznika Finansowego

Skargi do Rzecznika Finansowego