Aktualności9 września 2019

OC dla użytkowników UTO od Link4

Link4 wprowadził do swojej oferty ubezpieczenie OC dla użytkowników rowerów, hulajnóg, deskorolek oraz urządzeń transportu osobistego (UTO). Nowy produkt to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z użytkowaniem urządzeń transportu osobistego oraz zwykłych rowerów, hulajnóg czy deskorolek. Polisa obejmuje szkody powstałe na terenie całej Europy.

Oferta przeznaczona jest dla klientów, którzy zakupią komunikacyjne OC lub Autocasco w Link4. Okres ubezpieczenia to 12 miesięcy i jest tożsamy z okresem ubezpieczenia wyszczególnionym w polisie komunikacyjnej. W związku z wprowadzeniem nowej oferty ubezpieczyciel przygotował również listę zasad bezpiecznego korzystania z UTO:   
1. Sprawdź stan techniczny pojazdu, np. działające oświetlenie i sprawne hamulce.
2. Upewnij się, że wiesz, jak korzystać z pojazdu – hulajnoga zachowuje się zupełnie inaczej niż rower, np. przy zachowaniu równowagi czy hamowaniu.
3. Tam, gdzie to możliwe, korzystaj ze ścieżek rowerowych. Zawsze pamiętaj o priorytecie dla pieszych, zwłaszcza na chodniku.
4. Kontroluj prędkość, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu i w okolicach skrzyżowań.
5. Wypożyczony sprzęt pozostawiaj w miejscach do tego przeznaczonych lub z boku chodnika, by nie stanowił przeszkody dla innych.
6. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo korzystając z elementów ochronnych, np. kasku na głowę.
7. Pamiętaj o kulturze na drodze i szacunku do innych użytkowników dróg, ścieżek rowerowych.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Osoba ubrana w koszulę w paski używa ołówka do zaznaczania arkusza kalkulacyjnego wypełnionego liczbami podczas korzystania z kalkulatora, co sugeruje pracę związaną z księgowością lub analizą finansową.
Aktualności 5 września 2016

VIG – widać zmiany w komunikacji

Czytaj dalej
Mężczyzna w garniturze siedzi na kanapie, rozmawiając przez smartfona i trzymając kubek z kawą na wynos. Na stoliku obok leży zamknięty notatnik i długopis, a za dużymi oknami widać zaparkowane samochody.
Aktualności 29 czerwca 2020

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Osoba ubrana w koszulę w kratę trzyma smartfon w jednej ręce i używa kciuka do interakcji z ekranem na jasnym tle.
Aktualności 28 sierpnia 2020

Klient żąda, Agent…zarabia

Czytaj dalej
Dwie osoby w biznesowych garniturach podają sobie ręce przed wypadkiem samochodowym, a jedna z nich trzyma schowek i dokumenty, sugerując porozumienie lub ugodę ubezpieczeniową.
Aktualności 31 marca 2015

BLS rusza 1 kwietnia

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę