Aktualności9 września 2019

OC dla użytkowników UTO od Link4

Link4 wprowadził do swojej oferty ubezpieczenie OC dla użytkowników rowerów, hulajnóg, deskorolek oraz urządzeń transportu osobistego (UTO). Nowy produkt to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z użytkowaniem urządzeń transportu osobistego oraz zwykłych rowerów, hulajnóg czy deskorolek. Polisa obejmuje szkody powstałe na terenie całej Europy.

Oferta przeznaczona jest dla klientów, którzy zakupią komunikacyjne OC lub Autocasco w Link4. Okres ubezpieczenia to 12 miesięcy i jest tożsamy z okresem ubezpieczenia wyszczególnionym w polisie komunikacyjnej. W związku z wprowadzeniem nowej oferty ubezpieczyciel przygotował również listę zasad bezpiecznego korzystania z UTO:   
1. Sprawdź stan techniczny pojazdu, np. działające oświetlenie i sprawne hamulce.
2. Upewnij się, że wiesz, jak korzystać z pojazdu – hulajnoga zachowuje się zupełnie inaczej niż rower, np. przy zachowaniu równowagi czy hamowaniu.
3. Tam, gdzie to możliwe, korzystaj ze ścieżek rowerowych. Zawsze pamiętaj o priorytecie dla pieszych, zwłaszcza na chodniku.
4. Kontroluj prędkość, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu i w okolicach skrzyżowań.
5. Wypożyczony sprzęt pozostawiaj w miejscach do tego przeznaczonych lub z boku chodnika, by nie stanowił przeszkody dla innych.
6. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo korzystając z elementów ochronnych, np. kasku na głowę.
7. Pamiętaj o kulturze na drodze i szacunku do innych użytkowników dróg, ścieżek rowerowych.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy