Strefa Agenta31 stycznia 2018

Porównanie ofert ubezpieczeń turystycznych

Ferie szkolne: w niektórych regionach już się zakończyły, w niektórych jeszcze nie rozpoczęły. Wielu naszych klientów żyje właśnie przygotowaniami do zimowego wyjazdu na urlop z rodziną. Często w planach mają zagraniczny wyjazd na narty. Im na pewno przyda się ubezpieczenie turystyczne!

Od 15 do 28 stycznia 2018 roku ferie mieli uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Do 4 lutego przerwę od szkoły mają natomiast dzieci z Podlasia oraz Warmii i Mazur, do 11 lutego potrwają ferie w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim, a jako ostatni wypoczną w tym roku (od 12 do 25 lutego) mieszkańcy kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Częstym kierunkiem podróży są polskie i zagraniczne góry. Miłośnicy białego szaleństwa wybierają spośród sportów zimowych głównie narciarstwo i snowboarding. Są to sporty ryzykowne, upadki i kontuzje nie są rzadkością. Pomoc medyczna i ratownictwo za granicą kosztują – i to nie mało. Szkolne NNW i karta EKUZ w tym przypadku nie wystarczą. Co ciekawe, podróże do ciepłych krajów także cieszą się popularnością. Z naszego punktu widzenia, niezależnie od charakteru zagranicznego wyjazdu, przed wyjazdem warto wykupić polisę i lepiej nie liczyć na kompleksową, pełną ochronę gwarantowaną przez ubezpieczenie zapewniane przez biuro podróży.

Aby ułatwić wam rozmowy z klientami, przygotowaliśmy kompleksowe porównanie ubezpieczeń turystycznych – znajdziecie je w Extranecie w zakładce Dokumenty -> Procedury Wewnętrzne.

Materiał stanowi porównanie ofert 11 wybranych Towarzystw Ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy: Allianz, AXA, Compensa, Ergo Hestia, Generali, Gothaer, InterRisk, Link4,  PZU, Uniqa, Warta.

Mamy nadzieję, że zestawienie okaże się dla was przydatną w codziennej pracy ściągawką!

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę