Porównanie ofert ubezpieczeń turystycznych

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 31.01.2018, w kategorii:

Ferie szkolne: w niektórych regionach już się zakończyły, w niektórych jeszcze nie rozpoczęły. Wielu naszych klientów żyje właśnie przygotowaniami do zimowego wyjazdu na urlop z rodziną. Często w planach mają zagraniczny wyjazd na narty. Im na pewno przyda się ubezpieczenie turystyczne!

Od 15 do 28 stycznia 2018 roku ferie mieli uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Do 4 lutego przerwę od szkoły mają natomiast dzieci z Podlasia oraz Warmii i Mazur, do 11 lutego potrwają ferie w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim, a jako ostatni wypoczną w tym roku (od 12 do 25 lutego) mieszkańcy kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Częstym kierunkiem podróży są polskie i zagraniczne góry. Miłośnicy białego szaleństwa wybierają spośród sportów zimowych głównie narciarstwo i snowboarding. Są to sporty ryzykowne, upadki i kontuzje nie są rzadkością. Pomoc medyczna i ratownictwo za granicą kosztują – i to nie mało. Szkolne NNW i karta EKUZ w tym przypadku nie wystarczą. Co ciekawe, podróże do ciepłych krajów także cieszą się popularnością. Z naszego punktu widzenia, niezależnie od charakteru zagranicznego wyjazdu, przed wyjazdem warto wykupić polisę i lepiej nie liczyć na kompleksową, pełną ochronę gwarantowaną przez ubezpieczenie zapewniane przez biuro podróży.

Aby ułatwić wam rozmowy z klientami, przygotowaliśmy kompleksowe porównanie ubezpieczeń turystycznych – znajdziecie je w Extranecie w zakładce Dokumenty -> Procedury Wewnętrzne.

Materiał stanowi porównanie ofert 11 wybranych Towarzystw Ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy: Allianz, AXA, Compensa, Ergo Hestia, Generali, Gothaer, InterRisk, Link4,  PZU, Uniqa, Warta.

Mamy nadzieję, że zestawienie okaże się dla was przydatną w codziennej pracy ściągawką!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Polisy są uważane przez Polaków za towar luksusowy

Polisy są uważane przez Polaków za towar luksusowy

Historyczny wynik PZU

Historyczny wynik PZU

W Łodzi OC droższe o 77 proc. niż w regionie – Dziennik Łódzki

W Łodzi OC droższe o 77 proc. niż w regionie – Dziennik Łódzki