Ostatnio popularne27 czerwca 2024

Przystanek Niderlandy: Niezapomniana Wycieczka dla Agentów Grupy Superpolisa – relacja z Podróży

Przystanek Niderlandy - zdjęcie Grupowe Agentów w Brukseli

Laureaci konkursu sprzedażowego Przystanek Niderlandy Grupy Superpolisa wyruszyli 14 czerwca z lotniska Chopina w Warszawie w niezwykłą wycieczkę do krajów Beneluksu. Ta pełna wrażeń podróż obejmowała zwiedzanie Belgii i Holandii, oferując uczestnikom niezapomniane chwile i wiele atrakcji.

Bruksela – Serce Europy

14 czerwca uczestnicy spotkali się na lotnisku Chopina w Warszawie. Po odprawie i przygotowaniach, samolot wystartował w kierunku Brukseli.

Zwiedzanie miasta rozpoczęło się od wizyty na Grand Place, uznawanym za najpiękniejszy plac w Europie, otoczonym Ratuszem, Domem Króla i zabytkowymi kamienicami. Następnie uczestnicy podziwiali słynną rzeźbę Manneken Pis, Królewską Galerię Św. Huberta oraz Katedrę Św. Michała. Dzień zakończył się uroczystą kolacją w restauracji w centrum miasta, po której wszyscy wrócili do hotelu na nocleg.

Urok Holandii – Amsterdam

Po wczesnym śniadaniu grupa wyruszyła do Amsterdamu, zwanego „Wenecją Północy”. Tam zwiedzili Pałac Królewski na Placu Dam, kościół Westerkerk, dom Anny Frank oraz targ kwiatowy Bloemenmarkt.

Podczas wizyty w Amsterdamie nie zabrakło atrakcji w postaci rejsu po kanałach miasta. Wieczorem odbyła się kolacja w restauracji w zabytkowej części miasta, po czym uczestnicy wrócili do hotelu w Gornichem na nocleg.

Rotterdam i Haga – Nowoczesność i Historia

Z samego rana grupa wyruszyła do Rotterdamu. Zwiedzanie rozpoczęło się od podziwiania mostu Erasmusbrug oraz widoków z tarasu widokowego Euromast na wysokości 186 metrów.

Następnie grupa udała się do Hagi, gdzie zwiedziła Trybunał Sprawiedliwości, Binnenhof, pałac króla Wilhelma Alexandra oraz XIV-wieczny Grote Kerk.

Tego dnia uczestnicy mogli również wspólnie kibicować polskiej drużynie piłkarskiej podczas meczu z Holandią na Euro 2024. Po pełnym wrażeń dniu, uczestnicy wrócili do hotelu w Gornichem na kolację i nocleg.

Podsumowanie

Wycieczka dla laureatów konkursu sprzedażowego Grupy Superpolisa była niezapomnianą przygodą, pełną atrakcji i wrażeń. Zwiedzanie Brukseli, Zaanse Schans, Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi i Mechelen dostarczyło uczestnikom wielu niezapomnianych chwil i wspaniałych wspomnień. Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za ich zaangażowanie!

Fotorelacja – Przystanek Niderlandy

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę