Aktualności14 listopada 2019

PZU i Hasbro sfinansują remonty szkolnych świetlic

Ruszyła druga edycja akcji „Się gra, się ma”. Szkoły podstawowe z całej Polski mogą zgłosić swój udział, by móc ubiegać się o remont szkolnej świetlicy. Edycja prowadzona pod hasłem „Bezpieczny Playroom” to wspólne przedsięwzięcie PZU i Hasbro, które ma na celu zapewnienie dzieciom możliwości spędzania czasu w nowoczesnych i kolorowych salach zabaw.

Inicjatywa skierowana jest do wszystkich szkół podstawowych w kraju. Trzy wyłonione placówki-zwycięzcy otrzymają po 20 tys. zł na modernizację swoich świetlic. Celem akcji jest nie tylko stworzenie zmodernizowanych, przyjaznych przestrzeni, ale również promowanie wśród dzieci bezpiecznych zachowań w szkole i na drodze. Poza nagrodami głównymi organizatorzy przekażą kolejnym placówkom zestawy gier planszowych promujących zasady bezpieczeństwa.

Każda szkoła uczestnicząca w akcji „Się gra, się ma”, niezależnie od osiągniętego wyniku, otrzyma pakiet startowy. Znajdzie się w nim m.in. gra na temat bezpieczeństwa czy odblaskowe zawieszki na plecaki dla dzieci.

 

AW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę