Strefa Agenta27 marca 2019

Ruszyła Akademia SuperAgenta

Ruszyła Akademia SuperAgenta – absolutna nowość w naszej ofercie edukacyjno-rozwojowej i jedyne tego rodzaju przedsięwzięcie firmowane przez multiagencję. Od lutego w ramach Akademii proponujemy Wam profilowany i kompleksowy program budujący ubezpieczeniowe kompetencje doradcze. Do programu zaprosiliśmy wybrane Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Uroczystego otwarcia Akademii dokonała ERGO Hestia, ale dopiero teraz zaczynamy pełną edycję szkoleniową, która potrwa aż do lutego 2020 roku. 

Przez ten rok patronem Akademii SuperAgenta będzie PZU. Trenerzy największego polskiego ubezpieczyciela zainaugurują start swojego mecenatu 4 kwietnia br. w Łodzi. Spotkanie to uświetni wystąpienie gościa specjalnego. Na przestrzeni „roku akademickiego” odbędzie się łącznie 7 spotkań, a na końcu całego cyklu szkoleń centrala PZU ugości finalistów Akademii na swoim terenie.

Przypominamy, że tematem szkoleń i warsztatów będą ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, MSP, OC działalności oraz zdrowotne. Dodatkowo każdy cykl wzbogacony zostanie o panel poświęcony ubezpieczeniom na życie, w szczególności ofercie w ramach tzw. grup otwartych. Eksperci i szkoleniowcy z Towarzystw Ubezpieczeniowych (w kolejnych cyklach patronami będą m.in. Warta, Allianz, Gothaer i Generali) podzielą się z Wami swoją wiedzą produktową, a ważnym uzupełnieniem każdego cyklu szkoleniowego będą tzw. elementy miękkie (m.in. umiejętności sprzedażowe, znajomość psychologii klienta).

Do programu zapraszamy Agentów o konkretnym profilu: zarówno początkujących, którzy już sprzedają i chcą się rozwijać, jak i doświadczonych, którzy chcą uzupełnić swoją specjalizację (np. życiowych – chętnych do uzupełnienia kompetencji majątkowej).

Trenerami w Akademii będą najlepsi eksperci ze współpracujących z nami towarzystw. Nad każdym uczestnikiem czuwał będzie jego mentor – manager, z którym będzie można konsultować nowo nabytą wiedzę. Będzie on również motywował uczestnika do sprzedaży produktów, których dotyczy szkolenie. Zapisy do Akademii wciąż trwają – potencjalnych chętnych prosimy o kontakt z Managerem Regionalnym.

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę