Superpolisa proponuje współpracę

„Superpolisa zaprasza do współpracy najlepszych Agentów” – to hasło przewodnie najnowszej kampanii, w ramach której jeszcze do końca października na

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 07.10.2014, w kategorii:

„Superpolisa zaprasza do współpracy najlepszych Agentów” – to hasło przewodnie najnowszej kampanii, w ramach której jeszcze do końca października na ekranach telewizorów zobaczyć można spoty reklamowe. Spox, brand hero multiagencji Superpolisa.pl, by zaprosić agentów ubezpieczeniowych do współpracy wciela się w rolę prawdziwego superbohatera.

Przekaz kierowany jest przede wszystkim do agentów ubezpieczeniowych, gotowych samodzielnie prowadzić działalność w oparciu o ogólnopolski system franczyzowy lub partnerski, jak również na zasadach niezależnego doradcy.

Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego staramy się odpowiadać na potrzeby zarówno klientów, jak i współpracowników. To założenie udaje się nam realizować dzięki zaangażowaniu profesjonalnych partnerów biznesowych, których nieustannie przybywa. Do tej pory podpisaliśmy już ok. 350 umów partnerskich, współpracujemy z ponad 600 doradcami.

 

2

fot. Oddział nr 1 w Łodzi

 

Opierając się na budowanym od lat doświadczeniu wiemy czego potrzebują planujący otworzyć własną działalność agenci. Superpolisa.pl stara się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Oferujemy atrakcyjne warunki startu, m.in. dając 10 tys. zł dofinansowania na otwarcie własnej placówki franczyzowej. Ponadto zostając agentem możesz liczyć na sprawdzony i gotowy model biznesowy, system bezpłatnych szkoleń i merytoryczne wsparcie sprzedaży.

Więcej informacji na temat współpracy znajdziecie na naszej stronie:
https://www.superpolisa.pl/portal/info/partnership

Najnowszy spot reklamowy dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube „Superpolisa.pl”:

 

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczyciele dotrzymują terminów reklamacji

Ubezpieczyciele dotrzymują terminów reklamacji

Bezpieczne wakacje z PZU

Bezpieczne wakacje z PZU

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) podsumował stan rynku po trzech kwartałach

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) podsumował stan rynku po trzech kwartałach