Blog Ubezpieczeniowy7 października 2014

Superpolisa proponuje współpracę

„Superpolisa zaprasza do współpracy najlepszych Agentów” – to hasło przewodnie najnowszej kampanii, w ramach której jeszcze do końca października na ekranach telewizorów zobaczyć można spoty reklamowe. Spox, brand hero multiagencji Superpolisa.pl, by zaprosić agentów ubezpieczeniowych do współpracy wciela się w rolę prawdziwego superbohatera.

Przekaz kierowany jest przede wszystkim do agentów ubezpieczeniowych, gotowych samodzielnie prowadzić działalność w oparciu o ogólnopolski system franczyzowy lub partnerski, jak również na zasadach niezależnego doradcy.

Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego staramy się odpowiadać na potrzeby zarówno klientów, jak i współpracowników. To założenie udaje się nam realizować dzięki zaangażowaniu profesjonalnych partnerów biznesowych, których nieustannie przybywa. Do tej pory podpisaliśmy już ok. 350 umów partnerskich, współpracujemy z ponad 600 doradcami.

 

2
fot. Oddział nr 1 w Łodzi

 

Opierając się na budowanym od lat doświadczeniu wiemy czego potrzebują planujący otworzyć własną działalność agenci. Superpolisa.pl stara się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Oferujemy atrakcyjne warunki startu, m.in. dając 10 tys. zł dofinansowania na otwarcie własnej placówki franczyzowej. Ponadto zostając agentem możesz liczyć na sprawdzony i gotowy model biznesowy, system bezpłatnych szkoleń i merytoryczne wsparcie sprzedaży.

Więcej informacji na temat współpracy znajdziecie na naszej stronie:
https://superpolisa.efigence.com/portal/info/partnership

Najnowszy spot reklamowy dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube „Superpolisa.pl”:

 

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Blog Ubezpieczeniowy 9 czerwca 2015

Ubezpieczenie domu

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 31 października 2016

Pierwsza w Polsce aplikacja do porównania i zakupu polis

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 15 stycznia 2018

Co 2018 rok zmieni w ubezpieczeniach?

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę