Aktualności28 października 2017

Superpolisa na Targach Franczyza 2017

Po raz czwarty z rzędu byliśmy obecni w roli wystawcy na Targach Franczyza. Za nami trzy dni spotkań i biznesowych rozmów z przedsiębiorcami, którym prezentowaliśmy ofertę współpracy z Superpolisą w ramach systemu franczyzowego.

Tegoroczne Targi Franczyza były XV edycją wydarzenia. Od 26 do 28 października tysiące przedsiębiorców poszukujących sprawdzonego pomysłu na założenie własnej firmy odwiedziło warszawski Pałac Kultury i Nauki. W tym roku organizatorom, firmie PROFIT System, udało się zgromadzić 200 wystawców prezentujących swoje systemy franczyzowe. Odwiedzający, oprócz poszukiwania pomysłu na własny biznes pod znaną marką, brali udział w spotkaniach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu zarządzania firmą.

Ułatwiamy start biznesu w świecie ubezpieczeń

Superpolisa już od czterech lat jest stałym uczestnikiem Targów. W tym roku jako jedyni prezentowaliśmy pomysł na sprzedaż ubezpieczeń w strukturze multiagencji. Zaaranżowane na wzór rzeczywistej placówki stoisko obsługiwane było przez naszych dyrektorów regionalnych. Przez trzy dni prowadziliśmy wiele spotkań i nawiązaliśmy nowe kontakty z osobami zainteresowanymi prowadzeniem biznesu w branży ubezpieczeniowej. Liczymy, że czas poświęcony na rozmowy zaowocuje pozyskaniem nowych partnerów i przełoży się na dalszy dynamiczny rozwój naszej multiagencji.

Przedsiębiorcy pytają

Prowadzone podczas Targów rozmowy są dla nas również wartościowym źródłem wiedzy na temat potrzeb i oczekiwań osób, które rozważają prowadzenie własnego biznesu w branży ubezpieczeniowej. Dzięki nim wiemy, które elementy naszej oferty są najlepiej przyjmowane przez potencjalnych partnerów. Nasi rozmówcy zwracali uwagę na atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z systemu prowizyjnego, dofinansowanie do uruchomienia placówki oraz prosty system transakcyjny, który eliminują uciążliwe elementy pracy agenta i pozwala się skupić na obsłudze klienta. Część rozmówców pytała także o kwestie dotyczące szkoleń i niezbędnych egzaminów oraz wybór miejsca na placówkę.

Poniżej krótka fotorelacja z tegorocznych Targów:Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 23 grudnia 2019

Grudzień 2019

Czytaj dalej
Aktualności 18 października 2015

Superpolisa.pl na Targach Franczyza 2015

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę