Superpolisa na Targach Franczyza 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 28.10.2017, w kategorii:

Po raz czwarty z rzędu byliśmy obecni w roli wystawcy na Targach Franczyza. Za nami trzy dni spotkań i biznesowych rozmów z przedsiębiorcami, którym prezentowaliśmy ofertę współpracy z Superpolisą w ramach systemu franczyzowego.

Tegoroczne Targi Franczyza były XV edycją wydarzenia. Od 26 do 28 października tysiące przedsiębiorców poszukujących sprawdzonego pomysłu na założenie własnej firmy odwiedziło warszawski Pałac Kultury i Nauki. W tym roku organizatorom, firmie PROFIT System, udało się zgromadzić 200 wystawców prezentujących swoje systemy franczyzowe. Odwiedzający, oprócz poszukiwania pomysłu na własny biznes pod znaną marką, brali udział w spotkaniach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu zarządzania firmą.

Ułatwiamy start biznesu w świecie ubezpieczeń

Superpolisa już od czterech lat jest stałym uczestnikiem Targów. W tym roku jako jedyni prezentowaliśmy pomysł na sprzedaż ubezpieczeń w strukturze multiagencji. Zaaranżowane na wzór rzeczywistej placówki stoisko obsługiwane było przez naszych dyrektorów regionalnych. Przez trzy dni prowadziliśmy wiele spotkań i nawiązaliśmy nowe kontakty z osobami zainteresowanymi prowadzeniem biznesu w branży ubezpieczeniowej. Liczymy, że czas poświęcony na rozmowy zaowocuje pozyskaniem nowych partnerów i przełoży się na dalszy dynamiczny rozwój naszej multiagencji.

Przedsiębiorcy pytają

Prowadzone podczas Targów rozmowy są dla nas również wartościowym źródłem wiedzy na temat potrzeb i oczekiwań osób, które rozważają prowadzenie własnego biznesu w branży ubezpieczeniowej. Dzięki nim wiemy, które elementy naszej oferty są najlepiej przyjmowane przez potencjalnych partnerów. Nasi rozmówcy zwracali uwagę na atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z systemu prowizyjnego, dofinansowanie do uruchomienia placówki oraz prosty system transakcyjny, który eliminują uciążliwe elementy pracy agenta i pozwala się skupić na obsłudze klienta. Część rozmówców pytała także o kwestie dotyczące szkoleń i niezbędnych egzaminów oraz wybór miejsca na placówkę.

Poniżej krótka fotorelacja z tegorocznych Targów:Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Kierowcy sprawdzają historię swojego OC

Kierowcy sprawdzają historię swojego OC

Ubezpieczyciele zalani zgłoszeniami szkód

Ubezpieczyciele zalani zgłoszeniami szkód

Bezpośrednia Likwidacja Szkód jeszcze sprawniejsza!

Bezpośrednia Likwidacja Szkód jeszcze sprawniejsza!