Superpolisa zaprasza agentów do współpracy

Od początku września do końca października potrwa telewizyjna kampania reklamowa zajmującej się porównywaniem i sprzedażą ubezpieczeń Superpolisy. Celem firmy jest

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 02.09.2014, w kategorii:

Od początku września do końca października potrwa telewizyjna kampania reklamowa zajmującej się porównywaniem i sprzedażą ubezpieczeń Superpolisy. Celem firmy jest zaproszenie agentów ubezpieczeniowych do współpracy w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej.

 

W ramach kampanii od 1 września do 31 października emitowany będzie 15-sekundowy spot, którego bohaterem jest brand hero Superpolisy – pies Spox. Dynamiczną animacją i hasłem przewodnim „Superpolisa zaprasza do współpracy najlepszych Agentów” firma chce przyciągnąć uwagę potencjalnych partnerów biznesowych. Przekaz kierowany jest przede wszystkim do agentów ubezpieczeniowych, gotowych samodzielnie prowadzić działalność w oparciu o ogólnopolski system franczyzowy lub partnerski, jak również na zasadach niezależnego doradcy. Obecnie multiagencja ma podpisanych ok. 300 umów partnerskich i współpracuje z ponad 500 doradcami.

 

– W kampanii zdecydowaliśmy się na przekaz B2B, ponieważ chcemy być postrzegani jako dynamicznie rosnąca i nowoczesna sieć sprzedaży ubezpieczeń, której celem jest ciągły rozwój. Uda nam się zrealizować to założenie, jeśli we współpracę z nami zaangażują się profesjonalni partnerzy biznesowi. Staramy się przekonywać ich do siebie zarówno w działaniach marketingowych, ale także oferując im atrakcyjne warunki startu, np. dając 10 tys. zł dofinansowania na otwarcie własnej placówki franczyzowej – mówi Jakub Nowiński z Superpolisy.

 

Zakontraktowana na wrzesień i październik kampania opiera się na codziennej emisji w dwóch blokach Telewizji Polsat: w Poranku z Polsat News (wyświetlanym równolegle także na głównej antenie Polsatu) oraz w późniejszych godzinach w Polsat News i Polsat News 2. Za kreację odpowiada agencja Chimney. Planowanie i zakup mediów firma przeprowadziła we własnym zakresie.

 

Obecna kampania nie jest pierwszą telewizyjną promocją Superpolisy. W okresie od czerwca do sierpnia prowadziła kampanię związaną ze swoją ofertą produktową, aktualnie angażuje się w sponsoring Formuły 1, pojawia się również jako jeden z partnerów Paszportu Korzyści Polsatu.

 

Najnowszy spot reklamowy dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube „Superpolisa.pl”:

https://www.youtube.com/watch?v=2iCd8jcYYAA

 

Inne spoty firmy:

 

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.pl.

 

 

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

AON: Pogoda w Europie kosztuje coraz więcej

AON: Pogoda w Europie kosztuje coraz więcej

kwiecień 2016

kwiecień 2016

30 dni do IDD, czyli krótka historia długich przygotowań

30 dni do IDD, czyli krótka historia długich przygotowań