Aktualności28 lutego 2020

Konkurs Bałtycki – decydująca faza

Trwa największe konkursowe przedsięwzięcie na polskim rynku – przygotowane dla Was miejsca na promie do Szwecji powoli się zapełniają.
Na razie wprawdzie wirtualnie, bo do końca został miesiąc i wszystko może się zdarzyć, ale… warto się pospieszyć. Przypomnijmy, że miejsce na promie zabukuje sobie aż 200 spośród Was. Walka trwa do 31 marca 2020 r., a każda sprzedana polisa przybliża Was do koi w prestiżowej kajucie!

Przypomnijmy, jak wygląda nagroda. Kongres Ubezpieczeniowy, na którym ugościmy laureatów, rozpocznie się 13 maja w Trójmieście, gdzie ugościmy Was w naprawdę reprezentacyjnym miejscu – Europejskim Centrum Solidarności. Tam weźmiemy udział w konferencji, której gwiazdą będzie „pogromca Atlantyku”, światowej sławy podróżnik – Aleksander Doba.
Zaraz po tym udamy się do gdyńskiego portu, skąd wypłynie nasz prom do Szwecji, gdzie czekać na nas będzie prawdziwe morze atrakcji: kulinarnych, kulturalnych i wielu innych. 15 maja wracamy do Gdyni.

Partnerami wydarzenia są: PZU, ERGO Hestia, Warta, Allianz, Link4, Generali (Proama), Wiener, Compensa, Interrisk, Uniqa, Axa Ubezpieczenia, TUW TUZ i Warta Życie. Zróbcie wszystko, żeby znaleźć się na tym statku – naprawdę warto!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 27 października 2015

październik 2015

Czytaj dalej
Aktualności 21 marca 2016

Konferencje i nagrody

Czytaj dalej
Aktualności 30 sierpnia 2019

Prawie 5000 zł kary za brak OC!

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę