Strefa Agenta28 lutego 2020

Konkurs Bałtycki – decydująca faza

Trwa największe konkursowe przedsięwzięcie na polskim rynku – przygotowane dla Was miejsca na promie do Szwecji powoli się zapełniają.
Na razie wprawdzie wirtualnie, bo do końca został miesiąc i wszystko może się zdarzyć, ale… warto się pospieszyć. Przypomnijmy, że miejsce na promie zabukuje sobie aż 200 spośród Was. Walka trwa do 31 marca 2020 r., a każda sprzedana polisa przybliża Was do koi w prestiżowej kajucie!

Przypomnijmy, jak wygląda nagroda. Kongres Ubezpieczeniowy, na którym ugościmy laureatów, rozpocznie się 13 maja w Trójmieście, gdzie ugościmy Was w naprawdę reprezentacyjnym miejscu – Europejskim Centrum Solidarności. Tam weźmiemy udział w konferencji, której gwiazdą będzie „pogromca Atlantyku”, światowej sławy podróżnik – Aleksander Doba.
Zaraz po tym udamy się do gdyńskiego portu, skąd wypłynie nasz prom do Szwecji, gdzie czekać na nas będzie prawdziwe morze atrakcji: kulinarnych, kulturalnych i wielu innych. 15 maja wracamy do Gdyni.

Partnerami wydarzenia są: PZU, ERGO Hestia, Warta, Allianz, Link4, Generali (Proama), Wiener, Compensa, Interrisk, Uniqa, Axa Ubezpieczenia, TUW TUZ i Warta Życie. Zróbcie wszystko, żeby znaleźć się na tym statku – naprawdę warto!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 22 marca 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 23 lutego 2016

Media o nas – Luty 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy