Aktualności31 stycznia 2018

Media o nas – styczeń 2018

Jak co miesiąc zebraliśmy dla was wycinki z publikacji prasowych oraz linki do artykułów w internecie, w których przygotowanie byliśmy zaangażowani. Na co warto zwrócić uwagę na koniec stycznia?

Już w grudniu można było zaobserwować, że nastał czas podsumowań i prognoz. W końcówce 2017 i na początku 2018 roku mówiliśmy więc wielokrotnie o możliwym scenariuszu kształtowania się cen OC w najbliższych miesiącach – m.in. na łamach internetowego wydania (biznesowego, ogólnopolskiego i w niektórych regionach) Gazety Wyborczej, a także Gazety Pomorskiej czy szeregu lokalnych serwisów informacyjnych (np. w Białymstoku) i internetowego wydania Faktu. Jednak dziennikarze pytali nas nie tylko o składki, bo również o najważniejsze zmiany, jakie czekają branżę. W tym kontekście podejmowaliśmy temat IDD i RODO, które wymuszą na pośrednikach informatyzację swojej działalności. Była to dla nas okazja, żeby opowiedzieć o naszym systemie IT – materiał na ten temat pojawił się w Rzeczpospolitej. Nie zabrakło też miejsca na poradniki – o ryzyku kradzieży z włamaniem mówiliśmy na łamach krakowskiego Dziennika Polskiego oraz w Tygodniku Pilskim.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę