Aktualności25 października 2016

Superpolisa udostępniła aplikację do porównania i zakupu polis

Od dziś ubezpieczenie dla samochodu, mieszkania oraz na wyjazd turystyczny możesz kupić nie tylko w jednym z naszych oddziałów czy przez internetową porównywarkę, ale także za pośrednictwem mobilnej aplikacji. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Mobilna aplikacja Superpolisy to efekt naszej pracy nad nieustannym usprawnianiem procesu sprzedaży ubezpieczeń. Innowacyjność tego rozwiązania polega na dostępie do oferty wszystkich czołowych towarzystw, porównaniu produktów pod kątem zakresu i ceny, a także możliwości zakupu najatrakcyjniejszej polisy bezpośrednio w aplikacji.

Zakup polisy przy pomocy tej aplikacji to realna oszczędność dla naszej kieszeni. Dostęp do szerokiego asortymentu 30 ubezpieczycieli i możliwości sprawnego porównania wszystkich ofert to gwarancja, że na pewno nie przepłacamy i że kupujemy ochronę, której zakres jest rzeczywiście dopasowany do naszych potrzeb.

Wykorzystując aplikację oszczędzamy również czas. Aby przy jej pomocy obliczyć składkę polisy komunikacyjnej wystarczy zeskanować kamerą telefonu kod zamieszczony w dowodzie rejestracyjnym auta i odpowiedzieć na pytania w formularzu. Zakup ubezpieczenia turystycznego i mieszkaniowego jest równie łatwy. Gdyby podczas wypełniania formularza lub na etapie wyboru polisy zrodziły się jakieś pytania, można je zadać doradcy i kontynuować wyliczenia z jego pomocą. Co najważniejsze, wybraną polisę można kupić bezpośrednio w aplikacji.

Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play, App Store i Windows Store.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 17 stycznia 2018

UFG: Coraz wyższe koszty braku OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy