Superpolisa udostępniła aplikację do porównania i zakupu polis

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 25.10.2016, w kategorii:

Od dziś ubezpieczenie dla samochodu, mieszkania oraz na wyjazd turystyczny możesz kupić nie tylko w jednym z naszych oddziałów czy przez internetową porównywarkę, ale także za pośrednictwem mobilnej aplikacji. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Mobilna aplikacja Superpolisy to efekt naszej pracy nad nieustannym usprawnianiem procesu sprzedaży ubezpieczeń. Innowacyjność tego rozwiązania polega na dostępie do oferty wszystkich czołowych towarzystw, porównaniu produktów pod kątem zakresu i ceny, a także możliwości zakupu najatrakcyjniejszej polisy bezpośrednio w aplikacji.

Zakup polisy przy pomocy tej aplikacji to realna oszczędność dla naszej kieszeni. Dostęp do szerokiego asortymentu 30 ubezpieczycieli i możliwości sprawnego porównania wszystkich ofert to gwarancja, że na pewno nie przepłacamy i że kupujemy ochronę, której zakres jest rzeczywiście dopasowany do naszych potrzeb.

Wykorzystując aplikację oszczędzamy również czas. Aby przy jej pomocy obliczyć składkę polisy komunikacyjnej wystarczy zeskanować kamerą telefonu kod zamieszczony w dowodzie rejestracyjnym auta i odpowiedzieć na pytania w formularzu. Zakup ubezpieczenia turystycznego i mieszkaniowego jest równie łatwy. Gdyby podczas wypełniania formularza lub na etapie wyboru polisy zrodziły się jakieś pytania, można je zadać doradcy i kontynuować wyliczenia z jego pomocą. Co najważniejsze, wybraną polisę można kupić bezpośrednio w aplikacji.

Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play, App Store i Windows Store.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Wielki Konkurs Superpolisa !

Wielki Konkurs Superpolisa !

Ubezpieczeniowe podsumowanie 2015 roku

Ubezpieczeniowe podsumowanie 2015 roku

Będzie Rzecznik Finansowy. Sejm przyjął ustawę „reklamacyjną”

Będzie Rzecznik Finansowy. Sejm przyjął ustawę „reklamacyjną”